Shpërndaje në:

Radhës së artistëve që këto ditë publikuan këngë të reja iu bashkua edhe Mahmut Ferati, i cili bashkë me këngëtaren e mirënjohër Vjollca Selimi kan publikuar këngën “Gjithmonë”

Kjo këngë, të cilës dyshja ia ka bashkëngjitur edhe klipin, është punuar nga produksioni Vizioni dhe Libonia.